Hlásenie v miestnom rozhlase 20.09.2021

1.

Dňa 23. 09. 2021 t.j. štvrtok bude v našej obci zber elektroodpadu ako sú práčky, chladničky, mikrovlnky, kanvice, televízory, počítače, mobily, rádiá, elektrické hračky a rôzne iné elektrospotrebiče. Prosíme občanov, aby elektroodpad sústreďovali na miestach popri ceste.

2.

Oznamujeme občanom, že v stredu t.j. 22. 09. 2021 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov, aby vrecia s plastami sústreďovali pri svojich popolniciach najneskôr v utorok večer.

3.

Radi by sme Vás informovali, že v Zákamennom je novootvorená predajňa a servis mobilných telefónov. Nachádza sa v Obchodnom dome Félix, priamo oproti banke v Zákamennom.

Opravujú všetky značky a modely telefónov a tabletov – na počkanie a za skvelé ceny.

Opravujú napríklad: Rozbitý displej, výmena batérie, oprava reproduktoru, mikrofónu, nabíjania a kompletné čistenie telefónov.

Kontaktovať ich môžete priamo v predajni a servise Grand Phones v Zákamennom, oproti banke, alebo na tel. čisle: 0908 800 003.

Tešia sa na Vašu návštevu!

4.

Na základe výzvy z Okresného úradu Námestovo, odboru starostlivosti o životné prostredie, v ktorej nás ako obec vyzýva, aby sme zabezpečili od obyvateľov obce v termíne do 30. 09. 2021 doklady za posledné dva roky o odvoze splaškových odpadových vôd zo žúmp oprávnenou organizáciou, Vás prosíme, aby ste tieto doručili na obecný úrad  e-mailom, poštou alebo osobne v úradných hodinách.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img