Hlásenie v miestnom rozhlase 2.7.2024

1.

Šimon ponúka na predaj marhule, broskyne, hrozno, jablká, maliny, melón, banány, nektárinky, čučoriedky, čerešne, karfiol, zemiaky, papriku, paradajky, uhorky šalátové a nakladačky, cesnak, cibuľu, mrkvu, zeler, petržlen, cuketa.

2.

Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. V ponuke má uhorky nakladačky, marhule, maliny, jahody, broskyne, nektárinky, jablká , hrozno, hrušky, banány, citróny, zemiaky, paradajky, cherry paradajky, mrkvu, petržlen, cibuľu, uhorky šalátové ,reďkovky a iné.  Tiež má v ponuke rôzne druhy sušeného ovocia a orechov. Predávať sa bude hneď po vyhlásení.

3.

Súkromná podnikateľka z Kysúc ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil v ponuke sú blúzky, tričká, tuniky, dámske a detské šaty, letné nohavice, športové a klasické legíny, trojštvrťáky, kraťase, ponožky, boxerky, nohavičky, podprsenky a rôzny iný tovar.

4.

Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Námestovo Vám týmto oznamuje, že pracovisko úradu v Zákamennom bude dňa 03.07.2024 z technických príčin zatvorené.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img