Hlásenie v miestnom rozhlase 2.5.2024

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  slivky, nektárinky, papriku a paradajky, cibuľu, hrozno, mandarínky, jablká, sušené ovocie, orechy, zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie odroda SORAJA, TAJFUN, zemiaky a krmnú mrkvu.

 

2.

Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé s obyčajné, surfínie, fuksie, bakopa, skalničky, osteo, margarétky, karafiáty, jahody, bylinky – mäta, tymián, oregano, ligurček, majorán, rozmarín, petržlen, levanduľa, priesady – zeler, šalát, kapusta, kaleráb, šípové ruže, okrasné dreviny, vŕby, lipa, moruša, červený javor, tuje, rododendrony a rôzne iné kvety a dreviny.

3.

Šimon ponúka na predaj  muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, georgínie, margarétky, skalky, závesné fuksie a muškáty, okrasné stromy, zeler, paprika, paradajky, tymián, majoránka, mäta, jahody, levanduľa.

4.

Firma Irma ponúka na predaj dámsky a pánsky textil – tepláky, legíny, rifle, tričká, šaty, saká, kožené kabáty, rádia, ďalekohľady, baterky, solar – lampy.

5.

Obchod pri škôlke bude v sobotu 4.5. otvorený len od 8:00 do 10:00 hod.

6.

Od dnes 2.5. až do 10.5.  sa v našej obci bude vykonávať odpočet spotreby elektrickej energie (elektromerov). Žiadame preto občanov aby si v týchto dňoch pozatvárali psov a sprístupnili odberné miesta k odpočtu. Ďakujeme.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img