Hlásenie v miestnom rozhlase 19.5.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny, zemiaky na konzum aj sadenie aj kŕmne , sušené ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné a rôzne druhy kvetov aj závesné kvetináče, hortenzie rôzne druhy a priesady na sadenie.

3.

Predajca Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, bidens, lobelky, plektran, kocanka, georgínie, begónie, margarétky, sirôtky, skalničky, karafiaty, turča, fuxie, veľký výber trvaliek, kvety na zavesenie, trávy, ruže, lipy, moruša, čučoriedky, rododendrony, vŕby, červený javor, ruže, cibuľky ľalií, ľalie sv. Jozefa, magnólie a rôzne bylinky: bazalka, majorán, tymian, rozmarín, šalvia, mäta, medovka, levanduľa, priesady: paradajok, papriky, zeleru, kapusty, kalerábu, cuketa, uhorky, karfiol a rôzne iné kvety a dreviny.

4.

Predajca z Poľska ponúka na predaj jarné kabáty rôznej veľkosti a farby.

5.

Firma Irma ponúka na predaj dámske legíny, rifle, kraťase, blúzky, šaty, tričká, sukne, jarné bundy, tepláky, pánske rifle, tepláky, kožené kabáty a jarné bundy, tričká, košele, opasky.

6.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj detské a dámske šaty, sukne, legíny dlhé aj krátke, tepláky, kraťasy, tričká, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske zástery a nohavice aj nadmerné veľkosti, vesty, svetre, pánske polokošele a tepláky, ponožky za výhodné ceny, zdravotné ponožky, detské pančušky a čiapky a rôzny iný tovar. Predávať sa bude do 13:00 hod.

7.

Podnikateľ z Liptovskej Teplej ponúka na predaj pánsku, dámsku a detskú obuv. Papuče, kapce, gumofilce, botasky, šlapky, kroxi, gumáky, detské prezuvky, sandále, baleríny. Predaj sa uskutoční ihneď po tomto vyhlásení do 15 hodiny.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img