Hlásenie v miestnom rozhlase 19.10.2021

1.

Firma z Kysúc ponúka na predaj: vyšívané záclony, farebné záclony, súprava balkón + okno, závesové a dekoračné látky, nové vzory, detské záclony, kuchynské záclony, oblúkové záclony.

 

2.

Firma IRMA ponúka na predaj: dámsky a pánsky textil, bundy, tričká, svetre, košele, nohavice, zimné vetrovky a rôzny iný tovar.
 3.
Firma MACAU ponúka na predaj: dámske nohavice thermo, dámske kabáty za 20 €, dámske pulóvre, thermo ponožky, pánske nohavice maskáčové, pánske bundy, pánske kabáty a pánske poľovnícke.
4.
Súkromný podnikateľ Šimon ponúka na predaj kvety na hroby, kytice, kahance a vence, sviečky. Predávať sa bude do 15:00 hod.
5.
Súkromná podnikateľka z Klokočova ponúka na predaj: pánsky, dámsky a detský textil. V ponuke sú: šaty, tričká, dámske mikiny a svetre, pulóvre, nohavice, dámske bundy, tepláky, zateplené nohavice, zateplené legíny, boxerky, spodné prádlo, termo ponožky, čelenky, detské čipaky a rôzny iný tovar.
6.
Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. 20. 10. 2021 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov, aby vrecia s plastami sústreďovali pri svojich popolniciach najneskôr dnes večer.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img