Hlásenie v miestnom rozhlase 18.7.2023

1.

Obecný úrad prosí občanov o opatrnosť pri jazde v časti Brišovka v smere od Prekopa k Vykrývaču z dôvodu budovania verejného vodovodu. Obmedzenie prevádzky začína dňom  18.7. t. j. dnes až do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

2.

Tessa ponúka na predaj široký výber čerstvého ovocia a zeleniny – marhule na zaváranie 2,50 €/kg,  pri odbere nad 5 kg 2,20 €, broskyne, nektárinky, melón, hrušky, jablká, maliny, černice, banány, hrozno, zemiaky nové, paradajky, paprika, mrkva, uhorky šalátové a rôzne iné. Predávať sa bude ihneď  po vyhlásení do 12:00 hod.

3.

Firma Bianka Vás pozýva na nákup nového tovaru a letný výpredaj pánskeho a dámskeho textilu. Z ponuky vyberáme: trička, tielka, tuniky, šaty, legíny, kraťasy, detské šaty a súpravy, spodná bielizeň, ponožky zdravotné a členkové, misky, dózy a sitká z plastu. A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení.

4.

Textil pri škôlke Vás pozýva na nákup nového tovaru – pánske a dámske tričká, dámske tenké mikiny a zľavy na pánske rifle 12 € veľkosť 37 – 42.

5.

Vážení občania oznamujeme Vám, že zber plastov bude až budúci týždeň 25.7.2023 t. j. utorok.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img