Hlásenie v miestnom rozhlase 18.6.2024

1.

Predajca z Kysúc ponúka na predaj šaty, sukne, tričká, blúzky, letné nohavice, kraťasy, spodné prádlo, ponožky, plachty a iný tovar.

2.

Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, fuksie, bakopa, skalničky, osteo, margarétky, karafiáty, bylinky – mäta, tymián, oregano, ligurček, majorán, rozmarín, petržlen, levanduľa, priesady – zeler, šalát, kapusta, kaleráb, šípové ruže, rododendrony a rôzne iné kvety.

3.

Zlatníctvo Silvia v Obchodnom dome FELIX v Zákamennom Vás pozýva na nákup nového tovaru zo zlata i striebra.  Ponúkajú aj zlavu 10% na svadobné obrúčky – akcia trvá už len do konca júna.  Tešia sa na Vašu návštevu.

4.

Srdečne Vás pozývame do predajne textilu AG -MÓDA na prízemí polyfunkčného domu FÉLIX v Zákamennom. Čaká tu na Vás nový letný tovar ako šaty, sukne, kraťasy, blúzky a mnoho iného tovaru.  Všetci ste srdečne vítaní !

5.

Textil pri škôlke Vám oznamuje, že dnes t. j. 18.6.2024 bude textil zatvorený.

6.

Materská škola oznamuje rodičom, ktorí si podali žiadosť na predprimárne vzdelávanie, aby si prišli prevziať rozhodnutia o prijatí dieťaťa do kancelárie materskej školy od 17.6.2024 do stredy 19.6.2024. Rozhodnutie si preberie rodič, ktorý podpísal písomne vyhlásenie a preukáže sa občianskym preukazom.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img