Hlásenie v miestnom rozhlase 18.4.2023

1.

Firma Masnica dnes t. j. 18.4.2023 od 10:00 – 16:00 hod. v kultúrnom dome ponúka na predaj textil, obuv a spotrebný tovar.

2.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé aj obyčajné, skalky, primulky, georgíny, ľalie sv. Jozefa, sirôtky, skalky, jahody, čučoriedky, rakytník, maliny, černice, okrasné tuje,  cibuľa, priesady zeleniny,  magnólia, ruže.

3.

Firma Borowiec ponúka na predaj ovocné stromy – jablká, hrušky, slivky, čerešne, višne, orech, ríbezle, egreš, čučoriedky, černice, gladioly a ľalie, bylinky – mäta, tymián, šalvia, oregano, magi , jahody ťahavá a obyčajné, levanduľa, sirôtky, skalničky, muškáty, šípové ruže, azalky, rododendrony, lipa, červený smrek a javor, ruže, tuja smaragd, vŕby a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 14:00 hod.

4.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou, galoše. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky a tepláky.

5.

Oznamujeme občanom, že zajtra t.j. 19.4.2023 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

6.

Obec Oravská Lesná v spolupráci s OZ FS Flajšovan Vás pozýva na 24. ročník Lesňanskej heligónky dňa 23.4.20223 t. j. nedeľa o 14:00 hod v KD. V programe sa predstavia domáci heligonkári, heligonkári z Oravy, Kysúc, Žiliny  a z Českej republiky a Poľska.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img