Hlásenie v miestnom rozhlase 18. 02. 2021

1.

Testovanie na COVID 19 antigenovímy testami bude v našej obci dňa 20. 02. 2021 (sobota) v telocvični kultúrneho domu s následným harmonogramom:
8,00 hod. – 12,00 hod. určené pre verejnosť aj pre rodičov detí ZŠ (1. stupeň) a MŠ
12,00 hod.  – 13,00 hod. prestávka
13,00 hod. – 17,30 hod. určené pre verejnosť aj pre rodičov detí ZŠ (1. stupeň) a MŠ

Aktuálnu situáciu, konkrétne množstvo čakajúcich ľudí na testovanie si budete môcť zistiť na internetovom odkaze, ktorý bude zverejnený na stránke našej obce a Facebooku.

2.

Čistiareň peria Liesek

Ponúkajú čistenie peria od prachu a nečistôt.

Perie antibakteriálne zaparujú, čím sa likvidujú roztoče a mikróby. Šijú paplóny, periny,  vankúše a rôzne rozmery podľa Vašich požiadaviek. Na výber ponúkajú rôzne druhy sypkovín a farebné angíny vysokej kvality.

Pre vaše  perie  prídeme  priamo  až k vám domov a z domu to zadarmo odvezieme a hotové výrobky Vám domov dovezieme stačí zavolať na telefóne  číslo  0905 267 750 a my prídeme  k vám. Kto zavolá na telefóne číslo  dostane  darček  zdarma ku objednávke dnes .

3.

S radosťou oznamujeme všetkým Lesňanom, rodákom a spriazneným dušiam našej obce, že vyšla nová ročenka o našej dedinke. Dozviete sa v nej nie len o najdôležitejších udalostiach v predchádzajúcom roku, ale aj o zaujímavých životných príbehoch či histórii našej obce.
Veľmi zaujímavý obsah tejto publikácie pre vás opäť pripravili pani Marta Murínová spolu s Evou a Chrisom Bell, za čo im patrí veľké poďakovanie a to aj z toho dôvodu, že vydanie Ročenky bolo ešte náročnejšie ako predchádzajúce vydania kvôli obmedzeniam! Ročenka je v predaji za 3 € v predajniach FRESH, predajňa rozličný tovar v Domove dôchodcov, Poľnopotreby v kultúrnom dome.
Predchádzajúci článokTestovanie
Ďalší článokHlásenie v miestnom rozhlase 23. 02. 2021

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img