Hlásenie v miestnom rozhlase 16.5.2023

1.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé aj obyčajné, skalky, primulky, georgíny, surfínie,  ľalie sv. Jozefa, sirôtky, skalky, jahody, okrasné tuje,  cibuľa, závesné kvetináče, priesady zeleniny rôzneho druhu,  magnólia, ruže a iné rôzne druhy kvetov.

2.

Firma Borowiec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, georgínie, begónie, margarétky, karafiáty, skalničky, bylinky – mäta, rozmarín,  tymián, majorán,  šalvia, ligurček,  jahody, pažítka, priesady paradajok, uhorky nakladačky, papriky, kapusta, brokolica, kaleráb, zeler, astry,  ľalie, gladioly, šípové ruže, astry,  závesné kvetináče, okrasné dreviny, tuje plazivé, čučoriedky a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

3.

Súkromná podnikateľka z Považskej Bystrice ponúka na predaj detské a dámske šaty, legíny dlhé aj krátke, tepláky, kraťasy, tričká, chlapčenské maskáčové súpravy, dámske zástery a nohavice aj nadmerné veľkosti, vesty, svetre, pánske polokošele a tepláky, ponožky za výhodné ceny, zdravotné ponožky, deky do kočíkov a iný tovar. Predávať sa bude do 12:00 hod.

4.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, poltopánky, botasky, koženú ortopedickú obuv, zdravotné šľapky, kopačky, halovky, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice a bundy, monterky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele.

5.

Dňa 18. 05. 2023 t.j. štvrtok bude v našej obci zber elektroodpadu ako sú práčky, chladničky, mikrovlnky, kanvice, televízory, počítače, mobily, rádiá, elektrické hračky a rôzne iné elektrospotrebiče. Prosíme občanov, aby elektroodpad sústreďovali na miestach popri ceste.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img