Hlásenie v miestnom rozhlase 13.4.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jablká, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá, zemiaky na sadenie, pšenicu na siatie,  liadok a MPK.

2.

Predajca Šimon ponúka na predaj muškáty ťahavé aj obyčajné, skalky, primulky, georgíny, ľalie sv. Jozefa, sirôtky, skalky, jahody, čučoriedky, rakytník, maliny, černice, okrasné tuje,  cibuľa, priesady zeleniny,  magnólia, ruže.

3.

Firma Irma ponúka na predaj dámske a pánske nohavice, tepláky, rifle, pulóvre, tričká, bundy, kožené kabáty, šaty, vesty, rádia, solárne a LED lampy a elektroniku.

4.

Kto odchádza do kúpeľov Lúčky s pani Chvojkovou 17.4. t. j. pondelok odchod autobusu bude – 7:45 hod. obchod Gura pri škole v prírode, 7:48 hod. pri moste, 7:55 hod. obchod Jasenovská, 8:00 hod. Ústredie a potom Pribišská po zastávkach.
Prosím o dochvíľnosť, pretože na recepcii máme byť už o 10:00 hod. Nezabudnite si zobrať občiansky preukaz, kartičku poistenca, preukaz ZŤP, tí čo ho majú, župany, kúpacie čiapky alebo čelenky do vonkajších bazénov a 2 plaviek.

 

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img