Hlásenie v miestnom rozhlase 12.12.2023

1.

Firma Bianka Vás pozýva na zimný  výpredaj pánskeho a dámskeho textilu. Z ponuky vyberáme: oteplené tepláky, legíny, nohavice, termo ponožky, podkolienky, flanelové košele, spodky, nátielníky, čiapky, nohavice, papuče, flisová vesta a mikina, svetre, pulóvre, šaty, tuniky, tričká, 1- 2 plachty froté českej výroby, bavlnené obliečky českej výroby.

A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

2.

Firma Masnica dnes  od 10:00 – 16:00 hod. v kultúrnom dome ponúka na predaj textil, obuv a spotrebný tovar.

3.

Súkromný podnikateľ Vás pozýva na totálny výpredaj. Ponúkame Vám záclony od 1,50 do 4 €, hotové záclony od 10 € do 20 €, bavlnené obliečky, plachty, deky od 5 do 15 €, osušky, paplóny, mikroplyšové plachty, obliečky, dámske termo legíny, tepláky, svetre, mikiny, pyžamá, nočné košele, dámske aj pánske čiapky, termo ponožky, pánske termo bundy, termo nohavice, poľovnícke bundy, vesty, mikiny, nohavice, maskáčové nohavice, bundy, flanelové košele, spodky, veľa druhov čižiem od 15 do 25 €, papučky od 4 do 6 €. Všetko za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční do 15:00 hod.

4.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, zimné kožené čižmy, zateplené botasky, poltopánky, koženú ortopedickú obuv, turistickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberatelnou vložkou. ďalej ponúka na predaj zateplené maskáčové nohavice  a bundy, monterky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele, rybárske a neoprénové gumáky.

5.

Oznamujeme občanom, že zajtra t. j. 13.12.2023 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov aby vrecia s plastami sústreďovali na obvyklých miestach najneskôr dnes večer.

6.

Vážení občania, oznamujeme Vám, že zajtra t. j. 13.12.2023 bude obecný úrad otvorený len do 11:00 hod.

6.

Oznamujeme občanom, že dňa 13.12.2023 t.j. zajtra bude zberný dvor v našej obci zatvorený.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img