Hlásenie v miestnom rozhlase 12.10.2021

1.

Súkromný podnikateľ Šimon ponúka na predaj kvety na hroby, kytice, kahance a vresy. Predávať sa bude do 15:00 hod.

2.

Firma Gejza Kováč ponúka na predaj hotové záclony za akciové ceny, 3D bavlnené obliečky na 2 posteľ 20 € + 2 plachta žakárové, froté plachty, uteráky, osušky, utierky, termo ponožky, turecké koberce rôzne farby a rozmerov za výhodné ceny.

3.

Firma Macau ponúka na predaj dámske a pánske nohavice, dámske a pánske  ponožky, dámske kabáty, dámske bundy,  pánske kabáty, pánske maskáčové.

4.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, vesty, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky, flanelové košele.

5.

Oravská vodárenská spoločnosť oznamuje, že zajtra t.j. 13.10.2021 bude na Brišovke odstávka vody z dôvodu poruchy.

6.

Súkromná ambulancia pre dospelých pani doktorka Jatyelová oznamuje pacientom, že dňa 14.10. 2021 a 15.10.2021 tj. štvrtok a piatok NEBUDE ORDINOVAŤ z dôvodu kongresu.

Súrne stavy zastúpi pán doktor Pleva v Novoti do 12.00 hodiny.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img