Hlásenie v miestnom rozhlase 11.7.2023

1.

Tessa ponúka na predaj široký výber čerstvého ovocia a zeleniny čerešne na zaváranie, slivky , nektárinky, hrušky, jablká, maliny, kanadské čučoriedky, hrozno, ringloty, banány, zemiaky, paradajky, paprika, uhorky nakladačky, uhorky šalátové a rôzne iné. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

2.

Firma Bianka Vás pozýva na letný výpredaj pánskeho a dámskeho textilu. Z ponuky vyberáme: tričká, tuniky, šaty, kraťasy, legíny, tepláky, nohavice, detské šaty a súpravy, spodná bielizeň, ponožky zdravotné a členkové, misky, dózy a sitká z plastu, paplóny a vankúše.

A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení do 12:00 hod.

3.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, poltopánky, botasky, koženú ortopedickú obuv, zdravotné šľapky, kopačky, turistickú obuv, halovky, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom, domáce papuče značky Mjartan, celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj maskáčové nohavice a bundy, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky.

4.

Súkromný chovateľ bude dnes 11.7.2023 od 11:00 hod. smerom od Zákamenného predávať biele sliepky nosnice úplne zaperené z domáceho chovu cena 4 €/ks, pri odbere 10 ks akciová cena 3 €. Sliepky sú v plnej znáške vajec a sú vhodné na ďalší chov.

5.

Výbor urbariátu pozemkové spoločenstvo Oravská Lesná oznamuje svojím členom, ktorí si ešte nevybrali svoje podiely za rok 2022, že ich budú vyplácať dňa 12.7.2023 t. j. zajtra v čase od 8:00 hod. do 12:30 hod. v hlavnom vchode kultúrneho domu v Oravskej Lesnej. Žiadame podielnikov aby si so sebou priniesli občiansky preukaz. Ďakujeme za pochopenie.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img