Hlásenie v miestnom rozhlase 07.09.2021

1.

Súkromná firma z Partizánskeho ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, vesty, montérky do pása aj na traky, zdravotné ponožky, šiltovky.

2.

Firma Bianka Vás pozýva na výpredaj pánskeho a dámskeho textilu. Z ponuky vyberáme: legíny, tepláky, nohavice, rifle legínové, tričká, tuniky, šaty, ponožky zdravotné, termo, podkolienky, flanelové košele, 1-2 plachty bavlnené českej výroby. A veľa iného tovaru za výhodné ceny. Predaj sa uskutoční ihneď po vyhlásení a predávať sa bude do 12:00 hod.

3.

Oznamujeme občanom, že zajtra  t.j. 08. 09. 2021 bude v našej obci zber plastov. Prosíme občanov, aby vrecia s plastami sústreďovali pri svojich popolniciach najneskôr dnes večer.

4.

Výbor Urbariátu pozemkové spoločenstvo Oravská Lesná oznamuje podielnikom spoločenstva, že obálky s hlasovacími lístkami môžu odovzdať aj osobne a to zajtra dňa 08.09.2021 od 8:00 hod. do 12:00 hod. v kancelárií spoločenstva v kultúrnom dome na druhom poschodí.

5.

Oznamujeme občanom, že dnes t.j. 07.09.2021 o 17:00 hod. sa uskutoční mimoriadne obecné zastupiteľstvo v zasadačke obecného úradu.

6.

Oznamujeme účastníkom kúpeľného pobytu do Vyšných Ružbách s p. Chvojkovou, že odchod autobusu bude 12.09. 2021 t.j. nedeľa o 5:30 hod. ráno z Lehotskej. Autobus bude stáť:  Kubínska pri mostezástavka družstvozastávka pri Turoňovi, v Ústredí bude o 5:45 hod. a smerom na Pribišskú. Prosíme o dochvíľnosť a nezabudnite si zobrať potvrdenie o očkovaní. Zoberte si obed so sebou, lebo sa začína až večerou.

7.

Predajňa Rozličný tovar v Domove dôchodcov Vás pozýva na nákup nového tovaru: detské tepláky a tričká, dámske a pánske tričká, detské súpravy, pánske pyžamá, spodné prádlo a ďalší tovar.

8.

Stredoslovenská distribučná oznamuje občanom, že dňa 08. 09. 2021 t.j. zajtra v čase od 08:00 do 14:00 hod. bude v našej obci prerušená distribúcia elektriny v časti Brišovka.

Čísla domov:

Oznámenie o prerušení distribúcie elektrinyOznámenie o prerušení distribúcie elektriny (1)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny (2)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny (3)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny (4)Oznámenie o prerušení distribúcie elektriny (5)

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img