Hlásenie v miestnom rozhlase 07.06.2022

1.

Firma Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. Ovocie: sezónne jahody I. trieda 4,50 € 2,20 kg, melón, jablká, hrušky, pomaranče, nektárinky, broskyne, slivky, banány, citróny, hrozno svetlé a tmavé. Zelenina: mrkva, cibuľa, petržlen, zeler, uhorky, sherry paradajky, cuketu, kaleráb a iné. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení.

Tiež oznamuje, že otvára sklad v Mútnom pri potravinách Bugaj 262, kde sa bude predávať v pondelok, stredu a sobotu. PO: od 8:00 do 12:00 h., ST: od 11:00 do 15:00 h., SO: od 8:00 do 11:00 h a v PO,ST, PIA predáva v Zákamennom od 9:00 do 12:00 h.

2.

Predajca Šimon ponúka  výpredaj kvetov , všetky po 1 €. Predávať sa bude do 12:30 hod.

3.

Predajca Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, karafiáty georgínie, turča, skalničky, begónie, veľký výber trvaliek, kvety na zavesenie, anjelské trúby, záhradné trávy, hortenzie, levanduľa, jahody, rododendrony, magnólie, tuje, margarétky, rôzne byliny – mäta, tymian, majoránka, bazalka, ligurček priesady: paradajok, papriky, zeleru, kapusty, kalerábu, cuketa, uhorky, hokaido, jahody ťahavé, kalina, jazmín a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

4.

Firma Masnica bude dnes t.j. 07.6.2022 od 10.00 – 16:00 hod. v kultúrnom dome ponúkať na predaj textil, obuv a spotrebný tovar

5.

Firma Macau ponúka na predaj dámske tričká za 5 €, dám. 3/4 nohavice dámske legíny, dámske krátke a dlhé nohavice, dámske  šaty a blúzky, pánske dlhé a krátke nohavice, pánske tričká, ponožky. Super tovar za dobré ceny.

6.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou, galoše. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky a tepláky.

7.

Oznamujeme občanom, že sa vydávajú  vrecia na plasty do domácností od pondelka do piatku. Vo štvrtok sa vrecia nebudú vydávať.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img