Hlásenie v miestnom rozhlase 07.06.2022

1.

Firma Tessa ponúka na predaj rôzne druhy ovocia a zeleniny. Ovocie: sezónne jahody I. trieda 4,50 € 2,20 kg, melón, jablká, hrušky, pomaranče, nektárinky, broskyne, slivky, banány, citróny, hrozno svetlé a tmavé. Zelenina: mrkva, cibuľa, petržlen, zeler, uhorky, sherry paradajky, cuketu, kaleráb a iné. Predávať sa bude ihneď po vyhlásení.

Tiež oznamuje, že otvára sklad v Mútnom pri potravinách Bugaj 262, kde sa bude predávať v pondelok, stredu a sobotu. PO: od 8:00 do 12:00 h., ST: od 11:00 do 15:00 h., SO: od 8:00 do 11:00 h a v PO,ST, PIA predáva v Zákamennom od 9:00 do 12:00 h.

2.

Predajca Šimon ponúka  výpredaj kvetov , všetky po 1 €. Predávať sa bude do 12:30 hod.

3.

Predajca Boroviec ponúka na predaj muškáty ťahavé a obyčajné, surfínie, bakopa, karafiáty georgínie, turča, skalničky, begónie, veľký výber trvaliek, kvety na zavesenie, anjelské trúby, záhradné trávy, hortenzie, levanduľa, jahody, rododendrony, magnólie, tuje, margarétky, rôzne byliny – mäta, tymian, majoránka, bazalka, ligurček priesady: paradajok, papriky, zeleru, kapusty, kalerábu, cuketa, uhorky, hokaido, jahody ťahavé, kalina, jazmín a rôzne iné kvety a dreviny. Predávať sa bude do 15:00 hod.

4.

Firma Masnica bude dnes t.j. 07.6.2022 od 10.00 – 16:00 hod. v kultúrnom dome ponúkať na predaj textil, obuv a spotrebný tovar

5.

Firma Macau ponúka na predaj dámske tričká za 5 €, dám. 3/4 nohavice dámske legíny, dámske krátke a dlhé nohavice, dámske  šaty a blúzky, pánske dlhé a krátke nohavice, pánske tričká, ponožky. Super tovar za dobré ceny.

6.

Súkromná firma z Partizánskeho  ponúka na predaj koženú obuv značky BAŤA za polovičné ceny. Ďalej ponúka široký sortiment dámskej a pánskej obuvi, členkovú obuv, poltopánky, botasky, kopačky, halovky, zdravotné šľapky, koženú ortopedickú obuv, dámske a pánske kapce s kovovým zipsom. Domáce papuče značky Mjartan. Celokoženú pracovnú obuv vysokú aj polovičnú, bagandže, gumáky, gumofilcáky, kožofilcáky, gerlachy s vyberateľnou vložkou, galoše. Ďalej ponúka na predaj: maskáčové nohavice, montérky do pása aj na traky, ponožky, šiltovky a tepláky.

7.

Oznamujeme občanom, že sa vydávajú  vrecia na plasty do domácností od pondelka do piatku. Vo štvrtok sa vrecia nebudú vydávať.

Podobné články

Koncert Petra Bažíka

Zber plastov 17.4.2024

Smútočné oznámenie

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img