Hlásenie v miestnom rozhlase 06.7.2023

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj jablká, slivky, uhorky nakladačky, čerešne a marhule na zaváranie papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Predajca Borowiec ponúka výpredaj kvetov a bylín.

3.

Súkromná podnikateľka ponúka na predaj dámsky, pánsky a detský textil. V ponúka sú: šaty, tričká, blúzky, tielka, legíny klasické a športové, kraťasy, tepláky, ponožky, detské čiapky a šaty a rôzny iný letný tovar.

4.

Oznamujeme občanom, že v predajnom stánku na salaši ponúkajú na predaj ovčí syr – natural, solený, údený, ochutený – korenený, 100 % ovčiu bryndzu a iné mliečne výrobky, ktoré sú zaručene zdravotne nezávadné, pravidelne dávame na Štátny veterinárny ústav do Dolného Kubína mlieko a syr na rozbor, všetky vyšetrenia sú negatívne, taktiež aj výsledky na kliešťovú encefalitídu sú negatívne. Zákazníci sa nemusia obávať , že by kúpou našich výrobkov došlo k nejakým zdravotným ťažkostiam. Predajňu máme otvorenú denne od 8.00 hod  – 17.00 hod, v piatok, sobotu a nedeľu až do  18.30 hod. Radi Vás privítame.

Zamestnanci salaša v Oravskej Lesnej.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img