Hlásenie v miestnom rozhlase 01.12.2022

1.

Súkromná podnikateľka z Poľska Ewelina ponúka na predaj  jablká, slivky, pomaranče, papriku, paradajky, cviklu, zemiaky a rôzne druhy ovocia a zeleniny, suché ovocie a zmesky pre zvieratá.

2.

Firma Irma ponúka na predaj pánske a dámske nohavice, vetrovky, pulóvre, vesty, mikiny, tepláky.

3.

Firma z Kysúc ponúka na predaj široký výber 7 dielnych bavlnených a flanelových vianočných a detských obliečok na posteľ, vianočné obrusy a štóly, pánske a dámske termo ponožky, pánske nohavice a tepláky, pánske spodky a nátelníky, dámske nohavice a legíny.

4.

Firma Boroviec ponúka na predaj dámske, pánske detské termo ponožky, ponožky bavlnené 5 pár 4 €, dámske, pánske, detské čiapky a súpravy, šály, rukavice, flanelové košele, dámske šaty, pánske mikiny, dámske, pánske a detské tepláky, termo spodky, vianočné osvetlenie LED, vianočné stromčeky od 100 – 220 cm, girlandy, orechy 9 €/kg, med 9 €/kg. Predávať sa bude do 14:00 hod.

5.

Predajca z Poľska ponúka na predaj  zimné kabáty a bundy rôznej veľkosti a farby.

6.

Stavebniny SV-MAX oznamujú rozšírenie sortimentu značky STIHL. Predajňa ponúka predaj a servis výrobkov. Zakúpiť si môžete motorové píly, lišty, reťaze, oleje, krovinorezy, kosačky, vysávače, ochranné pomôcky, náhradné diely a ostatný sortiment.

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img