Haraburza – blší trh v Zákamennom

Haraburza – blší trh v Zákamennom

Dátum a čas konania: 30.06.2018 od 9.00h. do 16.00h.

Miesto konania: starý Kultúrny dom v Zákamennom.

Občianske združenie Kapce srdečne pozýva všetkých ľudí dobrej vôle na blší trh, ktorý sa uskutoční v priestoroch starého Kultúrneho domu v Zákamennom.

OZ Kapce sa rozhodlo v rámci osvety ukázať ľuďom na Orave, že nesmieme byť ľahostajní voči dopadom nadmernej produkcie lacnej a rýchlej módy či spotrebného tovaru. Ak sa ľudia naučia recyklovať, zredukuje sa tým odpad, nezaťaží sa toľko naša planéta a nebude potrebné vyvážať odpad do rozvojových krajín, ktoré slúžia ako „odpadisko západnej civilizácie“.  Príďte preto podporiť náš trh, kde okrem toho, že si spravíte radosť kúpou použitej vecičky, budete si môcť prečítať dobrú knihu, zabaviť sa v niektorom z workshopov alebo si zamaškrtiť na domácich zdravých koláčikoch a limonádach.

Do predaja vyradených kusov oblečenia, menšieho nábytku, funkčnej elektroniky, kuchynského riadu, a rôznych iných vecí,…sa môže zapojiť každý, kto sa prihlási do 10. júna 2018 formou vyplnenej prihlášky (viď príloha) a pošle ju elektronicky na adresu ozkapce@gmail.com, respektíve prinesie do Zakamenskej knižnice. Takáto prihláška je záväzná. Predávajúcim bude poskytnutý stôl, na ktorom si budú môcť rozložiť tovar a v prípade oblečenia aj stojan.

Kontaktná osoba je Martina Padušňáková 0907 864 866 a Jana Rusnáková 0948 544 840.

Haraburza_prihláška (3)

titulka Haraburza (3)

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img