Farský úrad oznamuje

Združenie Modlitieb Matiek srdečne pozýva všetky mamy na modlitbové trojdnie, ktoré sa uskutoční vo farskom kostole v piatok o 17:30 hod. a sobotu a nedeľu o 19:00 hod.

V mesiaci marec podávame daňové priznania. 2 % zo zaplatenej dane môžeme aj tento rok pomôcť cirkevným neziskovým organizáciám. Pri vchode do kostola, pri časopisoch nájdete potrebné tlačivo.

Pripomínam, že počas celého tohto týždňa je možnosť podporiť 15. ročník celoslovenskej zbierky „Boj proti hladu“, ktorú organizuje vincentská rodina. Kúpou medovníkového srdiečka podporíme chudobných v Haiti, Hondurase, Ukrajine, Rusku a Slovensku.

Aj tento rok sa môžeme zapojiť do projektu „Pôstna krabička pre Afriku“. Potrebné materiály sa nachádzajú vzadu v kostole na stolíku, pri časopisoch.

Deň 25. marec je Medzinárodným dňom spomienky na všetky nenarodené deti. Tradične sa spája s rozdávaním bielej stužky. Jej nosením si pripomíname nevinnosť a bezbrannosť nenarodených detí. Zároveň môžeme podporiť myšlienku, že na životoch počatých detí nám záleží. Bielu stužku budeme rozdávať v piatok po večernej sv. omši.

 

Predchádzajúci článokZber plastov 23.03.2022
Ďalší článokKontrola a čistenie komínov 09.04.2022

Podobné články

Dôležité linky

Užitočné linky

- Advertisement -spot_img